24.-26.3. Dějiny staveb 2017

Účastnický poplatek:

24. – 26. 3. 2017 KONFERENCE

Další ročník mezinárodní konference Dějiny staveb se bude konat již podruhé v Centru stavitelského dědictví v Plasích. Účastníci z řad průzkumníků historických staveb, památkářů, historiků architektury i dalších badatelů a zájemců o dějiny stavební kultury zde naleznou nejen tematicky zaměřenou expozici stavitelství a stavebně historického průzkumu, ale v nově rekonstruovaných budovách bývalého hospodářského dvora i dobře vybavené konferenční prostory. Kromě přednášek a panelových diskuzí je zde prostor pro realizaci workshopů, prezentací, paralelních diskuzí.

Hlavním pořadatelem a garantem konference je Klub Augusta Sedláčka. Více informací o akci a přihlášky naleznete na adrese www.evida.cz/shp .