Na návštěvu on-line

Vážení návštěvníci,

v době uzavření muzea vám z Centra stavitelského dědictví Národního technického muzea Plasy přinášíme výběr reportáží. Hledali jsme pro každého něco. Vyberte si.

Děti a jejich dospělí

V muzeu stavitelství někdy utíká čas rychleji, než byste si přáli. Podívejte se na inspirativní video.

Na výletě

Doporučení, která určitě stojí za zvážení. Můžete porovnat postřehy reportérů České televize v pořadu Toulavá kamera a reportérů Evropské komise v prázdninovém seriálu Letní #ZnačkaEvropa.

Očima architekta

Příznivcům kvalitní architektury je určen jeden z dílů pořadu Adama Gebriana: Překvapivé stavby natočený pro televizi MALL.TV.

Stavitelské umění našich předků

Pokud máte raději spíše tradici, osloví vás pořad České televize Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli. Do Centra stavitelského dědictví NTM Plasy zavítal hned v několika dílech:
Muzeum stavitelství / Zednická lžíce / Hlína, kámen, cihly / Mistr zednický / Jak se staví roubenka

Pro pamětníky...

Obnova areálu historického pivovaru v Plasích
Obnova areálu hospodářského dvora v Plasích

Těšíme se na vaši návštěvu!