6. - 8.4. Dějiny staveb 2018

Účastnický poplatek:

6. – 8. 4. 2018 KONFERENCE

Konference Dějiny staveb se bude konat již potřetí v Centru stavitelského dědictví Národního technického muzea v Plasích. Účastníci z řad průzkumníků historických staveb, památkářů, historiků architektury i dalších badatelů a zájemců o dějiny stavební kultury zde naleznou nejen tematicky zaměřenou expozici stavitelství a stavebně historického průzkumu, ale i dobře vybavené konferenční prostory. Kromě přednášek a panelových diskuzí je zde místo pro realizaci workshopů, prezentací, paralelních diskuzí.

foto: Dějiny staveb 2016, poprvé v NTM CSD Plasy

Pořadatel: Klub Augusta Sedláčka v Plzni, Sdružení pro stavebněhistorický průzkum, Národní technické muzeum.
Partneři konference: Národní památkový ústav, Západočeské muzeum v Plzni.

Více informací o akci a přihlášky naleznete na adrese www.evida.cz/shp .

Sborník konference Dějiny staveb 2017 lze koupit na adrese https://zastarouprahu.shop4you.cz/dejiny-staveb-2017/produkt-4885/