Léto v Opatské konírně

cena

Výroba mozaiky
dospělí 150,-
děti 90,-

Ostatní aktivity jsou zdarma.

místo konání

Dvůr stavebních řemesel Centrum stavitelského dědictví Plasy
Pivovarská 5, 331 01 Plasy
Jak se k nám dostanete

1. 7. - 31. 8. 2017 AKCE

Inspirace pro všechny, kdo se chystáte na výlet s dětmi a chcete si ho užít. Příjemné místo pro setkávání, odpočinek a tvoření přímo uprostřed areálu plaského kláštera.     

V prostorách Opatské konírny, vstupního prostoru Dvora stavebních řemesel, připravilo pro letošní léto Centrum stavitelského dědictví Plasy výtvarně-řemeslnou dílnu tvoření mozaik z keramických obkladů, hernu pro děti s přírodní stavebnicí a pískovými stolky, mini truhlářskou dílnu, kde lze řezat, zatloukat, šroubovat, a také prostor pro příjemné posezení a osvěžení.

V „mozaikové dílně“ si můžete pod vedením zkušeného lektora vyrobit vkusný mozaikový obraz s různými doplňky (zrcátka, háčky) či bez nich a odvézt si příhodný doplněk pro své domova a vzpomínku na příjemně strávený čas. Tvoření mozaik je příjemná práce, při které jde ruku v ruce soustředění a naprosté uvolnění, dokáží si ji užít jak děti, tak i dospělí. Pracuje se s bohatým výběrem barev z předem připravených keramických střepů.

Odpočinková a kreativní zóna v Opatské konírně Centra stavitelského dědictví Plasy je otevřena do 31. srpna 20172017 každý den kromě pondělí od 10 do 18 hodin.